Sales team

Salesteam

Wij beschikken over een zeer uitgebreid verkoopteam in Nederland. Elke accountmanager is direct betrokken bij klanten in zijn rayon. In onderstaand tabel vindt u onze contactpersonen. Zij helpen u graag verder.

Commercieel directeur Bas Tabor
T: 06 - 51 75 83 41
E: b.tabor@celectric.nl
Friesland / Groningen Account manager: Riemer Jan Vroom
T: 06 - 33 05 97 65
E: r.vroom@celectric.nl
Noord-Holland / Zuid-Holland Account manager: Michiel Witjens
T: 06 - 52 62 21 40
E: m.witjens@celectric.nl
Achterhoek / Gelderland Account manager: Dirk-Jan Luijendijk
T: 06 - 53 69 05 05
E: d.luijendijk@celectric.nl
Zeeland / West-Brabant Account manager: Ronald Verwimp
T: 06 - 53 81 54 76
E: r.verwimp@celectric.nl
Drenthe / Overijssel Account manager: Rolf Menzen
T: 06 - 10 03 50 31
E: r.menzen@celectric.nl
Utrecht / Flevoland Account manager: Sander Locher
T: 06 - 53 42 10 24
E: s.locher@celectric.nl
Gelderland / Noord-Brabant Account manager: Nico Eikema
T: 06 - 53 36 58 57
E: n.eikema@celectric.nl
Oost-Brabant / Limburg Account manager: Randy Buis
T: 06 - 54 24 87 76
E: r.buis@celectric.nl
Verkoop binnendienst T: 0341-467701
E: tractie@celectric.nl